wtorek, 23 czerwca 2009

seria: I like this photo

... pomimo okularów noszonych na co dzień, wpadło mi w oko. Wiem, że trochę nieproporcjonalnie skomponowane, ale moment był bardzo krótki, żeby uchwycić, to co widać. Liczę, że aspekty kompozycyjne zdjęcia potraktujecie z należytym zrozumieniem i postaracie się wczuć w to, co się w tym momencie działo. Lubię to zdjęcie...

fot. obywatelgc.com

3 komentarze:

Marek pisze...

No cóż, to ja popełnie pierwszy komentarz, przynajmniej na tej podstronie. Mam nieodparte wrażenie, że ludzie albo nie chcą komentować albo... no właśnie może cukierki rozdawać? Albo program lojalnościowy? Np. za komentarz 1 punkt. 100 punktów = 10 minut darmowej sesji... hmmm to ja już mam 1 punkt. A tak wracając do wpisu pod którym komentuje, to mam też w nim małą zasługę, ponieważ delikatnie w pewien piątkowy wieczór zasugerowałem Panu GC, że troche wieje starością :)

Pozdrawiam z obskórnej Piły :)

Marek pisze...

psss co to za blog skoro właściciel jeszcze zatwierdza komentarze... to może zniechęcać piszących. No ale pewnie głównym tego powodem jest SPam :)

fotografia ślubna ... i nie tylko pisze...

"Ordnung muß sein" jak to mówią nasi przyjaciele zza Odry! Wyzwiesz mnie tu od nieudacznika, to przynajmniej będę mógł po cichu zadziałać, żeby się wszyscy nie dowiedzieli :)

A że wiało starością, to racja, racja. Obiecuję poprawę :) Mea culpa, mea culpa, mea bardzo wielka culpa :)